Plasser Yüz Koruyucu Siperlik
Plasser Yüz Koruyucu Siperlik
Plasser Yüz Koruyucu Siperlik
Plasser Yüz Koruyucu Siperlik
Plasser Yüz Koruyucu Siperlik

Plasser Yüz Koruyucu Siperlik

Fiyat : ₺9,02(KDV Dahil)

Kalabalık ortamlarda rahatlıkla kullanılabilecek buğu yapmayan, çift taraflı filme sahip, kaliteli, belgeli Plasser Yüz Koruyucu Siperlik ile virüsten korunma oranınızı artırın!

Hemen Satın Alın!

Kalabalık ortamlarda Corona virüs ve diğer mikroorganzimalardan korunmayı artırmak için, cerrahi maske ile birlikte yüz siperliği kullanımı uzmanlarca önerilmektedir. Bu kategoride bulabileceğiniz en kaliteli ürünlerden birisi olan Plasser Yüz Koruyucu Siperlik bikalite.com'da. Bikalite olarak uzman ekibimizle; kaliteli, belgeli ve orijinal ürünleri sizin adınıza kontrol ediyor ve üreticiden temin ederek memnuniyetinizi üst düzeyde sağlayacak şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Plasser Yüz Koruyucu Siperlik Özellikleri

 • Sıçramalara karşı koruyucudur.
 • Sıvı ile teması önler.
 • Anti-flog / buğu yapmaz.
 • İçte ve dışta koruma filmi bulundurur.
 • Plasser Siperlik, CE belgelidir.
 • Plasser, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi'ne sahiptir.
 • Plasser, ISO 13485 Medikal Cihazlar – Kalite Yönetim Sistemi'ne sahiptir.

Plasser Yüz Siperliği Nedir ve Ne İşe Yarar?

Vizör veya siperlik isimleriyle bilinen bu ürünler, dış ortamda bulunan toz partikülleri ve sıvılara karşı bariyer oluştururlar. Bu sayede dış ortamdaki zararlı maddelerin yüze temasını engellemeyi hedeflerler. Ağız, burun ve göz boşluklarından insan vücuduna girebilecek bakteri, mantar ve virüs gibi mikroorganizmaların girişine engel olurlar. Katı yapısıyla tanecik geçirgenliği düşüktür.

Kişisel koruyucu donanım yönetmeliği çerçevesinde üretilirler. Profesyonellerin kaynak atölyeleri, kimyasal ortamlar ve toz taneciklerinin yoğun olduğu ortamlarda kullanması amacıyla üretilirler. Sağlık profesyonelleri enfeksiyonun yoğun olduğu ortamlarda yüz koruyucu siperlik kullanabilirler.

Siperlik tabakasının çift taraflı filme sahip olması sayesinde ürün kullanıcıya çizilmeden ve zarar görmeden ulaşır. Buğu oluşumuna karşı etkili yapısıyla kullanımda rahat bir görüş alanı sunar.

%100 polipropilen hammadde kullanılarak imal edilir. Bu sayede insan sağlığına zararlı madde içermez.

Kafaya kolay uyum sağlar, sıkmaz. Bu sayede uzun süreli kullanımlarda rahatsızlık oluşturmaz.

Plasser Yüz Siperliği Ne Kadar Korur?

Geniş açılı (180 derece) yapısı sayesinde karşıdan, sağdan ve soldan yüze gelebilecek parçacıklara karşı bariyer özelliği gösterir.

Hastalıklardan korunma amacıyla kullanımda maske ile beraber takılması tavsiye edilir. Bu sayede mikroorganizmalara karşı koruyuculuk artar.

Plasser Yüz Siperliği Kurulum Talimatı

 • Koldaki düğmeyi dışarı çekin
 • Deliği çerçeveye denk getirin
 • Deliğin kolla hizalı olduğundan emin olun ve kurulum için klipsi sıkıca bastırın.

DİKKAT! Kullanmadan önce koruyucu filmi her iki yüzden de çıkardığınızdan emin olun.

Plasser Yüz Koruyucu Siperlik Kalite Belgeleri ve Test Raporu

Plasser, Kişisel Koruyucu Donanım Yönetmeliği çerçevesinde üretimini gerçekleştirir. Kalite altyapısıyla sürekli aynı kalitede ürün üretebilmektedir.

 • TÜRKAK (Türk Akreditasyon Kurumu) tarafından akredite edilmiş laboratuvarda EN 166 Kişisel Göz Koruması Standardı'na göre test edilmiştir. Testleri başarıyla geçmiştir.
 • Plasser, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standardı'nın koşullarını sağlamaktadır. Bu sistemini IAF (International Accreditation Forum – Uluslararası Akreditasyon Forumu) ve IAS (International Accreditation Service – Uluslararası Akreditasyon Servisi) tarafından akredite olan kuruluşa denetlettirmiştir. Denetim sonucunda sertifikalandırılmıştır.
 • Plasser, ISO 13485:2016 Medikal Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi Standardı'nın koşullarını sağlamaktadır. Bu sistemi IAF ve IAS tarafından akredite olan kuruluş tarafından belgelendirilmiştir.
 • Plasser yüz koyucu siperlik, Avrupa uygunluk şartlarını yerine getirmekte olup, CE belgesine sahiptir. Bu uygunluğu firma beyan etmektedir. Ayrıca Avrupa Teknik Komisyonları tarafından Onaylanmış Kuruluş olarak tanımlanan uzman kuruluşça da bu uygunluk belgelendirilmiştir.