Plasser Gözlük Siperlik - Kutulu
Plasser Gözlük Siperlik - Kutulu
Plasser Gözlük Siperlik - Kutulu

Plasser Gözlük Siperlik - Kutulu

İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺14,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺12,00(KDV Dahil)

Kalite standartlarına uygun, sıvı ve toz sıçramalarına karşı koruyucu, kullanım konforunu ön planda tutan Plasser Gözlük Siperlik kutulu ambalajıyla bikalite.com'da.
Hemen Satın Alın!

Pandemi koşullarında kalabalık ortamlarda yoğunlukla tercih edilen ürünlerin arasında yüz koruyucu siperlik de bulunuyor. Damlacıklardan ve havaya asılı kalan virüsler ve partüküllerden korunma maksadıyla takılan bu ürünlerden bazıları, kullanımından belli bir süre sonra rahatsız etmeye, buhulanmaya, hareket kabiliyetimiz düşürmeye başlayabiliyor. Ayrıca nispeten kolay üretilen bu ürünlerin standartlara ve insan sağlığına uygun olmama ihtimalleri de olabiliyor. Plasser Gözlük Siperlik, kalite standartlarına uyarken, kullanım konforunu da ön planda tutan bir ürün. Gözlüklü siperlik kutu içerisinde, taşıma kolaylığı olacak şekilde kullanımıza sunuluyor. Bikalite olarak uzman ekibimizle; kaliteli, belgeli ve orijinal ürünleri sizin adınıza kontrol ediyor ve üreticiden temin ederek memnuniyetinizi üst düzeyde sağlayacak şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Plasser Gözlük Siperlik Özellikleri

 • Sıvı ve toz sıçramalarına karşı koruyucudur.
 • Sıvı ile temasın önüne geçer.
 • Anti-flog / buğu oluşumunu engeller.
 • İç ve dış katman koruyucu filmlidir.
 • Plasser Gözlük Siperlik CE belgelidir.
 • Plasser, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standardı'nı karşılar.
 • Plasser, ISO 13485 Medikal Cihazlar – Kalite Yönetim Sistemi Standardı'nı karşılar.

Plasser Gözlüklü Siperlik Nedir ve Ne İşe Yarar?

Gözlük şeklinde yüze takılabilen yüz siperliğidir. Kolay takılması ve çıkarılmasıyla konforlu kullanım sunar. Dış ortamdaki sıvı ve toz partiküllerinin yüze temasının önüne geçer. Katı yapısıyla dış ortamdan ağız, burun ve göz bölgesine virüs, mantar ve bakteri gibi mikroorganizmaların geçişini engelleyerek bariyer oluşturur. Bu sayede kullanıcıların enfeksiyonlardan korunmasına yardımcı olur.

Plasser Gözlük Siperlik, Kişisel Koruyucu Donanım Yönetmeliği'ne uygundur. Teknik ve profesyonel kullanıma müsaittir. Toz taneciklerinin yoğun olduğu, kimyasalların bulunduğu ve hastalık riskinin olduğu ortamlarda kullanılabilir. Kullanıcının korunmasına yardımcı olur.

Gözlüklü vizör olarak da bilinen ürün, siperlik tabakasının her iki tarafının da filmle kaplı olması sayesinde çizilmeden ve zarar görmeden son kullanıcıya ulaşır.

Plasser Gözlüklü Siperlik, buğu önleyici yapısıyla kullanımda görüş alanını etkilemez. Bu sayede koruma sağlamanın yanında rahat kullanım da sunar.

%100 polipropilen hammadde içerir. İnsan sağlığına zararlı olmayan bu madde sayesinde kullanımda hammadde kaynaklı sağlık sorunlarının önüne geçer.

Plasser Siperlik Ne Kadar Korur?

Katı ve geniş açılı olmasıyla dış ortamdan yüze gelebilecek parçacıklara karşı bariyer oluşturur. Bu sayede partikülleri yüze ulaşmadan tutar.

Daha etkili koruma için ürünün koruyucu maske (N95 maske, FFP3 maske vb) veya cerrahi maske ürünleriyle beraber kullanımı tavsiye edilmektedir. Bu sayede enfeksiyon bulaşma riski daha da azalır.

Plasser Gözlük Tipi Siperlik Kurulum Talimatı

 • Koldaki düğmeyi dışa doğru çekin
 • Deliği çerçeveye denk getirin
 • Deliğin kolla hizalı olduğundan emin olun ve kurulum için klipsi sıkıca bastırın.
 • DİKKAT! Kullanmadan önce koruyucu filmi her iki yüzden de çıkardığınızdan emin olun.

Plasser Gözlük Siperlik Kalite Belgeleri ve Test Raporu

Plasser, ürünleri standartlara ve yönetmeliklere uygun şekilde imal eder. Kaliteli üretim için gerekli kalite yönetim sistemleri altyapısına da sahiptir:

 • EN 166 Kişisel Göz Koruması Standardı'na göre TÜRKAK (Türk Akreditasyon Kurumu) tarafından akredite olan laboratuvarda testlere tabi tutulmuştur. Test sonuçları başarılıdır.
 • Plasser, kalite yönetim sistemi altyapısına sahiptir. ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standardı'na göre IAF (International Accreditation Forum – Uluslararası Akreditasyon Forumu) ve IAS (International Accreditation Service – Uluslararası Akreditasyon Servisi) tarafından akredite olan bağımsız denetim kuruluşunca belgelendirilmiştir.
 • Plasser, medikal cihaz kalite yönetim altyapısına sahiptir. ISO 13485:2016 Medikal Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi Standardı'na göre IAF (International Accreditation Forum – Uluslararası Akreditasyon Forumu) ve IAS (International Accreditation Service – Uluslararası Akreditasyon Servisi) tarafından akredite olan bağımsız denetim kuruluşunca belgelendirilmiştir.
 • Plasser gözlüklü siperlik, Avrupa normlarına uygun üretilmektedir. Firma ürünün Avrupa uyguluğuna sahip olduğu beyan eder. Ürün CE belgesine sahiptir. Bu uygunluğu üretici ile beraber Avrupa Komisyonu teknik komisyonları tarafından "onaylanmış kuruluş" olarak atanan kuruluş da teknik incelemeler sonucu beyan etmiştir.