Plasser Çene Siperliği
Plasser Çene Siperliği
Plasser Çene Siperliği
Plasser Çene Siperliği
Plasser Çene Siperliği

Plasser Çene Siperliği

Fiyat : ₺5,07(KDV Dahil)

Ağızı ve burnu koruyan, %100 polipropilen hammadde ile üretillen, anti-flog / buğu yapmayan, kaliteli Plasser Çene Siperliği ile virüse, toza karşı koruma sağlayın. 

Hemen Satın Alın!

Covid-19 virüsün havadaki patiküller ile yayıldığı bilgisi sonrasında, bu partikülleri engelleyici ürünler de hayatımıza girdi. Cerrahi maske kullanımına ek olarak özellikle toplu taşıma araçları ve market gibi kalabalık ortamlarda farklı yüz koruyucu siperlik çeşitleri kullanılmaya başlandı. Yüz siperliklerinin nispi olarak hareketi zorlaştıran yapısına alternatif olarak özellikle ağır iş koşullarında kullanılmak üzere veya işitme engelliler bireylerle iletişim kurabilmek gibi ağzın görünmesi gereken çalışma koşullarında kullanılmak üzere çene siperliği ürünleri geliştirilmiştir. Bu alanda kalite belgeleri ve kullanım kolaylığı ile Plasser Çene Siperliği kaliteli ürünlerden birisidir. Bikalite olarak uzman ekibimizle; kaliteli, belgeli ve orijinal ürünleri sizin adınıza kontrol ediyor ve üreticiden temin ederek memnuniyetinizi üst düzeyde sağlayacak şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Plasser Çene Siperliği Özellikleri

  • Ağızı ve burnu korur.
  • Sıvı ve tozlara karşı bariyer oluşturur.
  • Anti-flog / buğu yapmaz.
  • İç ve dış katman koruyucu filmlidir.
  • Plasser, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi altyapısına sahiptir.
  • Plasser, ISO 13485 Medikal Cihazlar – Kalite Yönetim Sistemi altyapısına sahiptir.
  • Plasser çene siperliği nedir ve ne İşe yarar?

Çeneye takılarak dış ortamdan ağza ve buruna ulaşabilecek sıvı ve katı parçacıklara karşı bariyer sağlar. Bu sayede dış ortamdan insan vücuduna zararlı ve yabancı madde girişinin önüne geçer. Yüzü sıkmayan yapısıyla rahat kullanım sağlar.

Plasser Çene Siperliği, tozlu ortamlarda korunmaya yardımcı olur. Katı yapısının geçirgenliği çok düşük olduğundan taneciklere karşı korur. Yüzün şeklini alan tasarımı sayesinde kullanımsa rahatsızlık oluşturmaz. Yüze uyumlu yapısı sayesinde yüzde az boşluk oluşturur. Bu da riskleri azaltır.

Kulağı rahatsız etmeyen ve ayarlanabilir lastikleri sayesinde uzun süreli kullanıma uygundur.

%100 polipropilen hammadde ile üretilir. İnsan cildine doğrudan temas eden ürünlerin, sağlık açısından uygun olması önemlidir. %100 PP içeriğiyle kullanımsa sağlık sorunu oluşturmaz. Hammaddenin kalın ve dayanıklı yapı sağlaması sayesinde uzun süre kullanılabilir.

Plasser Çene Siperlik Ne Kadar Korur?

Ağzı ve burunu kapatması ve geçirgenliği düşük bir yapıda olması sayesinde partiküllere karşı koruyucudur. Sert yapısıyla kolay kolay zarar görmez. Uzun süre kullanılabilir.
Daha yüksek koruma için cerrahi maske ve koruyucu gözlük gibi ürünlerle beraber kullanılması tavsiye edilir.

Plasser Çene Siperliği Kalite Belgeleri ve Test Raporu

Plasser, kalite sürdürülebilirliği için gerekli altyapıya sahiptir:

  • Plasser, ISO 9001 kalite yönetim sistemi altyapısına sahiptir. Bu yeterliliğini IAF( International Accreditation Forum – Uluslararası Akreditasyon Forumu) ve IAS(International Accreditation Service – Uluslararası Akreditasyon Servisi) tarafından akredite olan bağımsız denetim kuruluşuna kendini denettirip, belgelendirerek kanıtlar.
  • Plasser, ISO 13485 medikal cihaz kalite yönetim sistemi altyapısına sahiptir. Bu yeterliliğini IAF( International Accreditation Forum – Uluslararası Akreditasyon Forumu) ve IAS(International Accreditation Service – Uluslararası Akreditasyon Servisi) tarafından akredite olan bağımsız denetim kuruluşuna kendini denettirip, belgelendirerek kanıtlar.