Promast Yer ve Yüzey Dezenfektanı - 100ml
Promast Yer ve Yüzey Dezenfektanı - 100ml
Promast Yer ve Yüzey Dezenfektanı - 100ml
Promast Yer ve Yüzey Dezenfektanı - 100ml
Promast Yer ve Yüzey Dezenfektanı - 100ml

Promast Yer ve Yüzey Dezenfektanı - 100ml

İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺33,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺19,90(KDV Dahil)

Koronavirüse, diğer virüs türlerine, bakteri ve mantarlara karşı %99,9 etkili; ortam, gıda, tekstil ve yüzey dezenfektanı olarak kullanılabilen Promast Sprey Dezenfektan 100ml ile sağlığınızı her alanda koruyun.

Hemen Satın Alın!

Promast Clean Yer ve Yüzey Dezenfektanı, kişisel hijyen ihtiyacının hat safhada olduğu pandemi koşullarında; Coronavirüs'e karşı %99,9 koruma oranına sahip güçlü bir sprey dezenfektan olarak üretilmektedir. Ürün, yüzey dezenfeksiyonu yanında aynı anda hem ortam dezenfektanı, hem gıda dezenfektanı, hem de tekstil dezenfektanı olarak da kullanılabilmektedir. 100ml ambalajıyla cepte kolaylıkla taşınabilen çok fonksiyonlu Promast, şimdi bikalite.com'da. Bikalite olarak uzman ekibimizle; kaliteli, belgeli ve orijinal ürünleri sizin adınıza kontrol ediyor ve üreticiden temin ederek memnuniyetinizi üst düzeyde sağlayacak şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Promast Yer ve Yüzey Hijyen Spreyi Özellikleri

 • Koronavirüse, diğer virüs türlerine, bakteri ve mantarlara karşı %99,9 etkilidir.
 • 3-4 saniye yüzeyle temas ettiğinde etkisi başlar ve 24 saat etkili olur.
 • Su bazlıdır. Alkol, toksik madde, ağır metal, klor ve asit içermez.
 • Genel ve endüstriyel kullanıma uygundır.
 • Tatsız, renksiz ve kokusuzdur. Leke yapmaz.
 • Ekolojiktir. Yeşil Üretim ve Temiz Üretim koşullarına sahiptir.
 • Havada asılı kalan bakteri ve virüslere etki eder (hava dezenfektanı olarak kullanılır)
 • Sprey dezenfektan olarak kullanımı kolaydır. 100 ml'lik ambalajıyla cepte taşınabilir.
 • Kimyasal Dezenfektanlar ve Antiseptikler Standardı'na uygundur.
 • CE belgelidir.
 • FDA kayıt belgelidir.
 • Üretici Promast Kimya, ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelidir.
 • Promast Kimya, ISO 13485 Kalite Yönetimi Sistemi'ne sahiptir.
 • Promast, Kosher ve Helal sertifikalarına sahiptir.

Promast Clean Yüzey ve Yer Temizlik Spreyi Nedir ve Ne İşe Yarar?

Kullanıldığı yüzeyde içeriğindeki hijyen maddeleri ile temizlik sağlar. Ayrıca biyofilm tabakası oluşturup, yüzey üzerinde 24 saate kadar etkisini devam ettirir. Ürün yer ve yüzey hijyeniyle beraber ortam hijyeni sağlamak amacıyla da kullanılır. Hava temizleyicisi olarak kullanımı uygundur. Sprey şişe yapısıyla yüzeye hızlı, geniş ve derinlemesine etki eder.

Nötr pH değeri ve alkolsüz formuyla cilde temas halinde tahrişe sebep olmaz. El ve cilt hijyeninde de kullanılabilir. Rengi, tadı ve kokusu bulunmaz. Bu sayede kullanılan ortamda rahatsız edici etki bırakmaz. Leke tutmaz. Kullanımdan ardından %99,99 oranında oksijen ve su moleküllerine ayrışarak yok olur. Gıda temizliğinde kullanım ardından durulama gerektirerek kullanılır.

Promast Dezenfektan Kullanım Alanları

Genel halkın kullanımına, profesyonellerin kullanımına ve endüstriyel kullanıma uygundur. Ev, işyeri, araçlar, toplu taşıma, kamusal alanlar, ortak kullanım alanları, okullar, dini mekanlar ve hastanelerde kullanımı uygundur. Metal, seramik, cam, krom ve PVC yüzeylerde kullanılabilir.

Promast Clean Ne Kadar Süre Etkilidir ?

Uygulamadan 3-4 saniye sonra etkisini göstermeye başlar. Gıda kullanımı dışında durulama ve silme gerektirmez. Hijyen sağlanması istenen yüzeyin tamamına etki etmesine ve 30 saniye boyunca ıslaklığını koruduğuna dikkat ediniz. Yüzey üzerinde 24 saate kadar koruma sağlar.

Promast Yer ve Yüzey Dezenfektanı Nasıl Kullanılır ?

Yer ve yüzeye 30 cm uzaklıktan yüzeyin tamamını kaplayacak şekilde sıkınız. 30 saniye boyunca yüzeyin ıslak kaldığından emin olunuz. Durulama ve silme yapmayınız. Gıda ürünlerinin temizliğinde kullanım ardından durulama yapınız, bol suyla yıkayınız.

Kendi sağlığınızı ve sevdiklerinizin sağlığını korumak için Dezenfektan kategorimizdeki ürün çeşitlerimize göz atın!

Promast Clean Sprey Dezenfektan - 100ml Etiket Bilgileri

Ürünün etiket bilgilerine Promast Yer ve Yüzey Dezenfektanı Etiket Bilgileri linkinden ulaşabilirsiniz. Bu kategorideki tüm Promast Yüzey Dezenfektanı ürünlerinin etiket bilgileri aynıdır. Yalnızca ürünün hacmi ve ambalajı değişmektedir.

Promast Clean Yer ve Yüzey Dezenfektanı - 100ml Kalite Belgeleri

Ürünün kalite belgelerine Promast Yer ve Yüzey Dezenfektanı Kalite Belgeleri linkinden ulaşabilirsiniz. Bu kategorideki tüm Promast Yüzey Dezenfektanı ürünlerinin kalite belgeleri aynıdır. Yalnızca ürünün hacmi ve ambalajı değişmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR