Nimo Meltblown Cerrahi Maske - 3 Katlı ve 50'li Paket
Nimo Meltblown Cerrahi Maske - 3 Katlı ve 50'li Paket
Nimo Meltblown Cerrahi Maske - 3 Katlı ve 50'li Paket
Nimo Meltblown Cerrahi Maske - 3 Katlı ve 50'li Paket
Nimo Meltblown Cerrahi Maske - 3 Katlı ve 50'li Paket
Nimo Meltblown Cerrahi Maske - 3 Katlı ve 50'li Paket

Nimo Meltblown Cerrahi Maske - 3 Katlı ve 50'li Paket

İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺58,25(KDV Dahil)
İndirimli : ₺35,00(KDV Dahil)

%99’a kadar koruma sağlayan, 3 katlı, pamuk kulak lastikli, full ultrasonik kaliteli ve orijinal Nimo Meltblown Cerrahi Maske çeşitleri bikalite.com'da.

 

 

Nimo Cerrahi Maske Ölçüsü Kulak İpleri Kapalı: En: 9.7cm - Boy: 17.7cm

Nİmo Cerrahi Maske Ölçüsü Kulak İpleri Açık: En: 9.7cm - Boy: 30cm

 

Kendiniz ve sevdikleriniz için Hemen Satın Alın!

Maske yaşamımızın ayrılmaz bir parçası oldu. Peki kullandığınız cerrahi maske güvenilir mi? Standartlara uygun olarak meltblown kumaş içerip içermediğini, testlerden geçip geçmediğini, doğru marka bile olsa orijinal olup olmadığını biliyor musunuz? Bikalite olarak uzman ekibimizle; kaliteli, belgeli ve orijinal ürünleri sizin adınıza kontrol ediyor ve üreticisinden temin ederek size ulaştırıyoruz.

Nimo Meltblown Cerrahi Maske Özellikleri

 • 3 katlı
 • Tek kullanımlık
 • 10’lu paketli
 • Pamuk kulak lastikli
 • Burun telli
 • %99’a kadar bakteri korumalı
 • Full ultrasonik
 • Tip IIR (damlacık dayanımlı) belgeli
 • Non-Woven (orta katman meltblown filtreli ) kumaş
 • CE belgeli
 • Sağlık Bakanlığı Ürün Takip Sistemi'ne (ÜTS) kayıtlı
 • 93/42/AT Tıbbi Cihaz Yönetmeliği’ne uygun
 • TÜRKAK’tan akredite laboratuvarlardan EN 14683 Standardı'na göre belgeli
 • TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi'ne sahip
 • Hünkar Medikal, TÜRKAK üyesi kuruluşlar tarafından ISO 13485 ve ISO 9001 Standartları'na göre denetlenmiştir.

Nimo Meltblown Cerrahi Maske rahat nefes alınabilir yapıda olup, lateks ve fiberglass maddelerini içermez. İç katmanı antibakteriyel yapıdadır. Cildi tahriş etmeyen hammadde ve tekniklerle üretilmiştir. Ürün, insan sağlığı gözetilerek üretilmiş olup, zararlı boya ve benzeri maddeler içermemektedir.

Yüksek basınç ve ses tekniğiyle full ultrasonik maske olarak imal edilmiştir. Estetik olarak bütünsellik taşımakta, ipliklerden kaynaklı sorunlar gözlenmemektedir. Bu üretim tekniğiyle kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Üründe pamuksu kulak lastikleriyle rahat bir kullanım hedeflenmiştir. Kulakları acıtmayan ve yüze tam oturan yapısıyla kullanımda oluşabilecek sorunlar engellenmeye çalışılmıştır.

Burun telli maske olarak üretilen üründe, buruna ve yüze kolay uyum sağlanması ve daha fazla koruma amaçlanmıştır. Burun teli burnun şeklini alır, bu sayede Nimo kullanım süresince doğal şeklini bozmadan virüsten maksimum koruma sağlar ve kullanım rahatlığından taviz vermez.

Hijyenik koşullarda üretilen ürünler 10’lu paketler halinde ambalajlanır. Ürün, son kullanıcıya dış etkilerden ve havada bulunabilecek mikroorganizmalardan korunarak ulaştırılır.

Ürünler sağlık profesyonelleri ve tüm bireyler tarafından güvenle kullanılabilir.

Nimo Cerrahi Maske Nedir ve Ne işe Yarar?

Ortamda bulunan zararlı partüküller ve mikroorganizmelara karşı filtrasyon amacıyla üretilmiştir. Üstün filtreleme yapısıyla virüs, bakteri, mantar, polen, toz tanecikleri ve damlacıklara karşı koruma sağlar. Pandemi koşullarında toplumun ve sağlık profesyonellerinin korunma ihtiyacına yönelik tasarlanmıştır. Koronavirüs yayılımının önüne geçmeye yardımcı olur.

Nimo Maske Ne Kadar Süre Etkilidir?

Raf ömrü 5 yıldır. Üretim tarihi itibariyle raf ömrü süresince güvenle kullanılabilir. Hijyen şartları bozulduğunda, yırtıldığında, yapısı zarar gördüğünde, ıslandığında ve nemlendiğinde değiştirilmelidir. Uzmanlar verimli korunma için 3-4 saatlik kullanım süresi öngörmektedir. Kullanma talimatlarına aykırı durumlar oluştuğunda veya önerilen kullanım süresi aşıldığında değiştiriniz.

Nimo Cerrahi Maske Ne Kadar Koruyucu?

Nimo Maske 3 katlı ve filtreli yapıdadır. Her üç katmanda da non-woven (dokusuz) kumaş kullanılmıştır.

Nimo Cerrahi Maske SMS ( Spunbond / Meltblown / Spunbond ) filtreleme sistemi sayesinde üst düzey koruma sağlamaktadır. Kullanılan kumaş yoğunluğu ve kalitesiyle %99’a kadar bakterilere karşı filtreleme sağlar. %100 Polipropilen hammadde kullanılarak üretilmiştir.

Meltblown maske kumaşı yoğunluğunun yüksek olması ve en dış katmanın sıvı itici yapıda olması sayesinde kan, damlacık ve aeresollere karşı da koruma sağlar. Tıbbi maske standardına göre test sonuçlarında Nimo Maske en üst tip olan Tip IIR koşullarını başarıyla sağlamıştır. Bununla beraber mikrobiyal temizlik ve diğer tüm koşulları sağlamaktadır.

Kendi sağlığınızı ve sevdiklerinizin sağlığını korumak için Cerrahi Maske kategorimizdeki ürün çeşitlerimize göz atın!

Nimo 3 Katlı Meltblown Cerrahi Maske Etiket Bilgileri

Maske İçeriği

 • Ağız ve burun için tek kullanımlık
 • Elastik kulak askısı ile kullanımı kolay
 • 3 katlı kolay nefes alan filtreler
 • Lateks içermez ve cam elyaf içermez.

EN 14683 standartlarında Tip IIR sınıfında en yüksek filtrasyon özelliğine sahiptir.

Spunbond Katman

 • %100 polipropilen non-woven kumaş
 • Antibakteriyel ve su itici özellik

Meltblown Katman

 • Yüksek yoğunluklu filtre
 • Rahat ve mükemmel nefes alabilirlik

Spunbond Katman

 • %100 polipropilen non-woven kumaş
 • Serin, rutubetsiz ve tozsuz yerde saklayınız

Nimo Cerrahi Maske Nasıl Kullanılır?

Tek Kullanımlık Cerrahi Yüz Maskesi Kullanım Talimatı

 • Maskeyi kutudan çıkardıktan sonra katlı kısmı dış tarafa ve metal şerit yukarıya gelecek şekilde yan lastikleri kulaklarınızın arkasından geçirerek takınız.
 • Metal şeridi parmaklarınızla hafifçe sıkıştırarak burnunuza oturtup maskeyi çenenizin altına doğru çekiniz.
 • Maskenizin burnunuzu ve çenenizi tamamen örttüğünden emin olmak için gerekli ayarlamaları yapınız.

Nimo Maske Kalite Belgeleri, ÜTS Kaydı ve Test Raporu

Hünkar Medikal’in tıbbi ürünler ve cerrahi maske üretimi alanındaki tecrübesiyle gerekli üretim tesisi koşullarını sağlamaktadır. Pandemiden önce de toplum ve sağlık profesyonelleri için cerrahi maske üreten Hünkar Medikal, bu alandaki yılları bulan tecrübesini ürünlerine yansıtmaktadır. Firma, Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen şartları sağlamaktadır. Üretimini ve ürünlerini Tıbbı Cihazlar Yönetmeliği'ne uygun yapmaktadır.

Sağlık Bakanlığı Ürün Takip Sistemi Kaydı

Hünkar Medikal, Sağlık Bakanlığı tarafından düzenli olarak denetlenmekte olup, üretim için gerekli koşulları sağlamaktadır. Ürünler, Sağlık Bakanlığı Ürün Takip Sistemi’ne (ÜTS) kayıtlıdır, istenildiği takdirde ÜTS sisteminden doğrulanabilmektedir.

TS EN 14683+AC:2019 Tıbbi Yüz Maskeleri – Gereklilikler ve Deney Yöntemleri Test Standardı

Nimo Cerrahi Yüz Maskesi TÜRKAK (Türk Akreditasyon Kurumu) tarafından akredite edilmiş laboratuvarlarda test edilmiştir. Tıbbi yüz maskeleri standardının (TS EN 14683:2019 + AC) koşullarını sağladığı görülmüştür.

EN ISO 14362-1:2017 Azo Boyar Maddeler Test Standardı

Ürün, EN ISO 14362-1:2017 standardına göre TÜRKAK tarafından akredite edilmiş laboratuvarlarda test edilmiştir. Test sonuçları; Nimo 3 Katlı Meltblown Cerrahi Yüz Maskesi'nin insan sağlığına uygun olmayan maddeler içermediğini kanıtlamıştır.

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi

Hünkar Medikal TÜRKAK tarafından akredite kuruluş incelemelerine göre ISO 9001:2015 / Kalite Yönetim Sistemi standardının koşullarını sağladığını belgelemektedir.

ISO 13485:2016 Medikal Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi

Firma TÜRKAK tarafından akredite kuruluş değerlendirmeleri neticesinde ISO 13485:2016 / Medikal Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi standartlarına göre denetlenip belgelendirilmiştir.

CE Belgesi ve Avrupa Uygunluğu

Nimo Meltblown Maske Avrupa şartlarına uygun olup CE Belgesi'ne (European Conformity) sahiptir. Ürün ve firma Tıbbi Cihaz Yönetmeliği’nin tüm şartlarını yerine getirmektedir.

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi

Hünkar Medikal TSE / Türk Standartlar Enstitüsü hizmet yeterliliğinin gerekli koşullarını sağlayıp, TSE tarafından Hizmet Yeterlilik Belgesi'ne sahiptir.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR