Ege 700 FFP3 NR D Maske
Ege 700 FFP3 NR D Maske
Ege 700 FFP3 NR D Maske
Ege 700 FFP3 NR D Maske
Ege 700 FFP3 NR D Maske

Ege 700 FFP3 NR D Maske

İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : ₺9,81(KDV Dahil)
İndirimli : ₺7,50(KDV Dahil)

%99 üzeri en üst seviye koruma oranına sahip, tam otomatik makinalarda full ultrasonik olarak üretilen, hijyenik tekli pakette, yüksek filtrasyon özelliğine sahip Ege 700 FFP3 Maske ile virüslere karşı etkili koruma sağlayın.

Hemen Satın Alın!

Bilindiği cerrahi maske üretiminde temel amaç kullananın çevresindekileri hasta etmemesi iken, solunum maskesi üretiminde temel amaç kullananın toz, partikül, mikroorganizma ve virüslerden etkilenmemesidir. Bu sebeple koruyucu maske olarak da adlandırılan bu ürünler Korona virüse karşı da etkilidir. Solunum maskeleri içerisinde ise en yüksek koruma oranına sahip olanlar FFP3 maske veya N99 maske olarak bilinir. Pandemi sürecinde yüksek talep nedeniyle standartlara uygun olmayan üretimler piyasada iyi maske ihtiyacını daha belirgin hale getirmiştir. Ege 700 FFP3 Maske, koruyucu maske alanında çok uzun yıllardır üretilen, standarlara uygun ve nitelikli yerli üretimlerden biridir. Bikalite olarak uzman ekibimizle; kaliteli, belgeli ve orijinal ürünleri sizin adınıza kontrol ediyor ve üreticiden temin ederek size ulaştırıyoruz.

Ege 700 FFP3 NR D Solunum Maskesi Özellikleri

 • Tam otomatik makinalarda full ultrasonik olarak üretilmiştir.
 • Kolay şekil alan burun telli bulunur.
 • Yüksek filtrasyon özelliklidir.
 • Düşük nefes direnci vardır (kolay nefes alınabilir).
 • Ultra ince ve hafif yapıdadır.
 • Dayanıklı baş bandı mevcuttur.
 • Hijyenik tekli paket
 • CE belgelidir ve onaylanmış kuruluş tarafından belgelendirilmiştir.
 • EN 149:2001+A1:2009 Standardı'na göre test raporludur.
 • Kişisel Koruyucu Donanım Yönetmeliği’ne Uygundur.
 • Körfez İş Güvenliği, TÜRKAK ve IAF’dan akredite denetleme kuruluşu tarafından ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standardı'na göre belgelendirilmiştir.

Ege FFP3 Maske, düşük nefes alıp verme direnciyle, kullanımda rahatlık sağlar. Kullanılan ultra ince ve hafif filtre malzemesiyle (meltblown kumaş) yüzde kaba durmaz ve ağırlık yapmaz. Meltblown filtre malzemesi ve filtre tekniğiyle yüksek filtrasyon sağlar. Sıçramalara karşı da korumalıdır.

Tam otomatik makinelerde full ultrasonik maske olarak üretilmektedir. Bu sayede ipliklenme gibi sorunlar oluşmaz. Rahat maske kullanımı sağlar ve estetik bir görünüm sunar.

Burun telli bir yapıda olup, burun klipsi kolay şekil alır. Çoklu kullanımda dahi şeklini kolaylıkla yitirmez. Estetik kaygılardan ötürü burun teli gizli bölmede yer alır, bu sayede iş güvenliği açısından oluşabilecek sorunlara karşı tedbirlidir.

Baş bandı alerjen içermeyen maddelerden imal edilmiştir. Lateks içermez. Tek parça halinde olup, yüze tam uyumu hedefler. Elastikiyetini uzun süre koruyarak sarkmaya, kopmaya ve aşınmaya karşı dayanıklıdır.

Ege FFP3 Maske Nedir ve Ne işe Yarar?

Tozlu ve zararlı partiküllerin olduğu ortamda solunumda bu maddeleri filtreleyerek koruma sağlar. Solunum Maskesi Standardı'na göre koruyucu maske olarak üretilmektedir. Polen, toz tanecikleri ve zararlı partikülleri mikro boyutlarda filtre ederken, aynı zamanda bu çaplara sahip virüs, bakteri, mantar ve maya türleri için de etkili filtre sağlar.

Zehirli tozlara, dumana, hava kirliliğine ve aerosollere karşı da etkilidir.

Bu sebepten kişisel koruyucu donanım ürünü olmasıyla, salgın dönemlerinde etkili koruma sağlar. Hastane gibi ortamlarda sağlık profesyonelleri tarafından da kullanılabilir.

Ege 700 FFP3 Koruyucu Maske Ne Kadar Süre Takılmalıdır?

Ürün EN 149 Standardı çerçevesinde 8 saatlik kullanım testine tabii olur. Ürünün bir iş günü kullanımı eğer test raporlarında başarılı ise uygundur. Ürün tek kullanımlık olup, bu süreçte çıkarılıp takılması gerekiyorsa hijyen kurallarına uygun işlem gerçekleştirilmelidir. Ayrıca ortamın ve ürünün nem durumu, ürünün ıslanması, ürünün kullanma talimatları dışında durumlara maruz kalması, ürünün raf ömrünün sonlanması durumlarında ürünün değiştirilmesi gerekmektedir. Yine ortamın açık veya kapalı bir alan oluşu da maske ömrü açısından etkilidir. Ayrıca nefes alırken zorluk yaşadığında maskenin değiştirilmesi, oluşabilecek sağlık sorunlarının önüne geçer.

Ege 700 FFP3 Filtreli Maske Ne Kadar Koruyucu?

0,6 mikrona kadar partiküllerin en az %99’unu filtreler. İçeriğindeki meltblown filtreli kumaşı sayesinde filtrelemede üstün başarı gösterir. Katman sayısı, katman dizilimi ve tekniğiyle üst düzey verimliliği hedefler. Filtreli maske sınıfında en üst seviye olan FFP3 seviyesinde filtreleme sağlar.

Ürünler hijyenik bir paketlemeyle son kullanıcıya ulaşır. Zehirli tozlara, dumana, polene, zararlı partiküllere, aeresollere, kan ve damla sıçramalarına, hapşırmaya, virüslere, bakterilere, mantarlara, mayalara ve 0,6 mikron’dan daha büyük çapta ve/veya ortamda bulunduğu şekliyle bu çaptan daha büyük olan parçacıklara karşı filtreleme sağlar.

Kendi sağlığınızı ve sevdiklerinizin sağlığını korumak için Koruyucu Maske kategorimizdeki ürün çeşitlerimize göz atın!

Ege 700 FFP3 Maske Kalite Belgeleri, ÜTS Kaydı ve Test Raporu

Körfez İş Güvenliği, 21 yıllık sektör tecrübesi ve Türkiye’nin ilk %100 yerli solunum koruyucu maske üreticisidir. İlgili yönetmelik ve standartlara göre uluslararası kalitede ürün üreten Ege Maske, hem yurtiçine hem yurtdışına satış yapmaktadır. Tüm kalite sürecini de akredite kuruluşlara denetlettirip, kalitesini belgelendirmiştir. Kaliteli solunum maskesi üretimi için kendini sürekli geliştirmektedir.

TS EN 149+A1:2010 Solunumla İlgili Koruyucu Cihazlar Test Standardı

EGE maske, TÜRKAK (Türk Akreditasyon Kurumu) tarafından akredite olan laboratuvarlarda TS EN 149:2010 + A1 Standardı'na tabi tutulmuş ve testlerden başarıyla geçmiştir. Avrupa Komisyonu tarafından bu alanda onaylanmış bağımsız kuruluş tarafından da ürünün Avrupa yönetmeliklerine ve standartlara uygunluğu deklare edilmiştir.

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi

Körfez İş Güvenliği, TÜRKAK ve IAF (International Accreditation Forum – Uluslararası Akreditasyon Forumu) tarafından akredite edilmiş bağımsız denetim kuruluşu tarafından ISO 9001:2015 (Kalite Yönetim Sistemi) standardına göre denetlenmiştir. Bu sistemin şartlarını sağladığını sertifikalandırmıştır.

CE Belgesi ve Avrupa Uygunluğu

EGE FFP3 Maske, hem firma hem de bağımsız onaylanmış kuruluş aracılığıyla Avrupa normlarını karşıladığı beyanına sahiptir. CE koşullarını sağlayarak, CE belgesine sahiptir. Başka bir deyişle Ege maske, hem Türkiye hem de Avrupa yönetmeliklerine uygundur.