Selin Kolonya - 1L - Limon Kolonyası
Selin Kolonya - 1L - Limon Kolonyası
Selin Kolonya - 1L - Limon Kolonyası
Selin Kolonya - 1L - Limon Kolonyası

Selin Kolonya - 1L - Limon Kolonyası

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺68,60(KDV Dahil)
İndirimli : ₺57,00(KDV Dahil)

Cilt pH’ına uygun, 80 derece alkol oranıyla mikroorganizmalar üzerinde yüksek etkili olan, hoş kokulu Selin Limon Kolonyası - 1L ile ferahlarken virüsten korunun.

Hemen Satın Alın! 

Eczacıbaşı güvencesiyle üretilen Selin Kolonya yıllardır hijyen ihtiyacımızı karşılayan ürünlerden birisi. Pandemi süreciyle daha yoğun talebi artan kolonya çeşitleri için piyasada farklı alternatifler olmakla birlikte, ürünlerin güvenilirliği ve orijinalliğiyle  ilgili kaygılar da artıyor. İşte bu koşullarda Bikalite olarak, uzman ekiplerimizle sizler adına ürünleri inceleyerek kalite ürünleri seçiyor ve doğrudan üreticisinden alarak sizlere orijinal ürünleri sunuyorur. Selin Limon Kolonyası da bu ürünlerden birisi.

80 derece alkol seviyesine sahip, cilt pH'ına uygun bir üründür. Üretici firması olan Eczacıbaşı'nın ISO 9001, ISO 22716 (GMP) ve ISO 27001 sertifikalarına sahip olduğu Ürün, Kozmetik Yönetmeliği’ne de uygun olarak üretilmektedir.

Limon esanslı olarak üretilen Selin, cilt üzerinde kullanımda ferahlık hissi oluşturur. Selin Limon Kolonyası 30 saniye ve daha uzun süre uygulandığında, uygulama alanındaki mikroorganizmalara karşı etki gösterir.

Ürün 1 litrelik ambalajıyla aile içi tüketime uygun olarak tasarruf odaklı üretilmiştir.

Kendi sağlığınızı ve sevdiklerinizin sağlığını korumak için Kolonya kategorimizdeki ürün çeşitlerimize göz atın!

Selin Limon Kolonyası Özellikleri

Ürünün detay özelliklerine Selin Kolonya Pet Şişe - 400ml - Limon Kolonyası Ürün Özellikleri linkinden ulaşabilirsiniz. Bu kategorideki tüm Selin ürünlerinin detay özellikleri aynıdır. Yalnızca ürünün hacmi ve ambalajı değişmektedir.

Selin Kolonya Kalite Belgeleri

Ürünün kalite belgelerine Selin Kolonya Pet Şişe - 400ml - Limon Kolonyası Kalite Belgeleri linkinden ulaşabilirsiniz. Bu kategorideki tüm Selin ürünlerinin kalite belgeleri aynıdır. Yalnızca ürünün hacmi ve ambalajı değişmektedir.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.