Selin Kolonya Pet Şişe - 400ml - Limon Kolonyası
Selin Kolonya Pet Şişe - 400ml - Limon Kolonyası
Selin Kolonya Pet Şişe - 400ml - Limon Kolonyası
Selin Kolonya Pet Şişe - 400ml - Limon Kolonyası
Selin Kolonya Pet Şişe - 400ml - Limon Kolonyası

Selin Kolonya Pet Şişe - 400ml - Limon Kolonyası

İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺24,04(KDV Dahil)
İndirimli : ₺21,25(KDV Dahil)

Cilt pH’ına uygun, 80 derece alkol oranıyla mikroorganizmalar üzerinde yüksek etkili olan, hoş kokulu Selin Kolonya 400ml ile ferahlarken virüsten korunun.

Hemen Satın Alın!

Hijyen ihtiyacımızın daha belirgin hale geldiği günümüzde, kolonya vazgeçilmezlerimizden birisi. Eczacıbaşı güvencesi ile üretilen, 80 derece alkol oranıyla virüs ve diğer mikroorganizmalara karşı etkili Selin Kolonya bikalite.com'da. Farklı ebatlardaki limon kolonyası ve diğer kolonya çeşitleri için sitemizi inceleyiniz. Bikalite olarak uzman ekibimizle; kaliteli, belgeli ve orijinal ürünleri sizin adınıza kontrol ediyor ve üreticisinden temin ederek size ulaştırıyoruz.

Selin Limon Kolonyası Özellikleri

  • Sızdırmaz Kapak
  • Hoş kokulu
  • 80 derece alkol seviyesinde
  • Cilt pH’ına uygun
  • Eczacıbaşı Tüketim, ISO 9001, ISO 22716 (GMP) ve ISO 27001 sertifikalarına sahiptir.

Selin Limon Kolonyası Nedir ve Ne İçin Kullanılır?

Toplum içerisinde yıllardır hijyen, hoş koku ve ferahlık sağlamak amacıyla kullanılır. Ayrıca bir yüzeyde temizlik sağlanmak isteniyorsa, bu amaçlarla da kullanımı mümkündür.

İçeriğinde etil alkol ve limon aromalı parfüm bulunur.

İçeriğinde 80 derece etil alkol bulunmaktadır. 80 derece kolonya, virüslerin ve bakterilerin etkisiz kılınmasını sağladığından, enfeksiyonlardan korunma amacıyla da kullanımı yaygındır.

İçeriğindeki alkol hızlı ve kolay buharlaşır. Buharlaşma esnasında uygulandığı yüzeyin ısısını çeker, yüzeyde serinleme meydana gelir. Cilt üzerinde kullanımda ferahlık hissi oluşturur.

Selin Kolonya, Kozmetik Yönetmeliği’ne uygun olarak üretilmektedir. Cilt pH’ına uygun yapısıyla cilt hassasiyetleri göz önüne alınarak üretilir. İçeriğinde cilt üzerinde birikim yapabilecek veya tolere edilmeyecek aktif maddeler içermez.

Kullanılan alanda hoş bir koku bırakır. Leke oluşumu yapmaz.

Selin Limon Kolonyası Kullanımı

Ürün kullanılacak alana tamamen uygulanmalıdır. Uygulama süresince yüzeyde ıslaklık devam etmelidir. Kullanımdan sonra durulama veya silme gerektirmez.

El hijyeni için kullanımlarda, bilekten başlayarak elin tamamına ovma hareketleriyle uygulanmalıdır. Tırnak içleri, parmak araları, elin ön ve arka yüzü tamamen ürüne temas etmelidir. Etkili hijyen için bu şekilde kullanmaya dikkat ediniz.

Selin Kolonya Ne Kadar Süre Etkilidir?

Uzmanlar 80 derece ve üzerindeki alkol seviyesine sahip kolonyaların mikroorganizmaların etkisiz hale getirilmesinde faydalı olduğu görüşünü ifade ederler. 30 saniye ve daha uzun kullanımlarda, uygulandığı alanda mikroorganizmalara karşı etki gösterir.

Ürünün raf ömrü 36 ay olup, ürünün bu süreler içerisinde kullanılması uygundur.

Selin Limon Kolonyası Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ürünü ağız, göz ve hassas cilt bölgeleri ve de çevresinde kullanmayınız.

Ürünün etkili olabilmesi için en az 30 saniye boyunca ıslaklık devam edecek şekilde kullanınız.

Ürünü serin ve nemsiz ortamda oda koşullarında muhafaza ediniz. Güneş görmeyecek şekilde saklanması uygundur. Alev kaynaklarından uzak tutunuz.

Ürünü raf ömrü süresince kullanınız.

Kendi sağlığınızı ve sevdiklerinizin sağlığını korumak için Kolonya kategorimizdeki ürün çeşitlerimize göz atın!

Selin Limon Kolonyası Kalite Belgeleri

Selin Kolonyaları Eczacıbaşı tarafından üretilmektedir. Eczacıbaşı’nın kalite anlayışıyla üretilerek sektörde en bilinen ürünler arasındadır.

Üretici bu ürünleri kozmetik alanında Avrupa teknik komisyonları tarafından gerekli görülen TS EN ISO 22716:2013 GMP (Good Manufacturing Practice - İyi İmalat Koşulları) belgesine sahiptir. Bu belgeyi Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından denetlenerek almaya hak kazanmıştır.

TÜRKAK (Türk Akreditasyon Kurumu) ve IAF (International Accreditation Forum – Uluslararası Akreditasyon Forumu) tarafından akredite edilen TSE (Türk Standartları Enstitüsü) tarafından üreticinin kalite yönetim sistemi denetlenmiştir. Bunun sonucunda firma ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasını almıştır. Bu belge IQNET (The International Certification Network - Uluslararası Belgelendirme Ağı) tarafından yayınlamaktadır.

TÜRKAK tarafından akredite edilen kuruluş tarafından ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı'nı çerçevesinde üretici denetlenmiştir. Üretici bu standardın koşullarını sağlayarak belge almaya hak kazanmıştır.