Hakkımızda

Bikalite 2020 yılında e-ticaret alanında

  • kaliteli,
  • güvenli,
  • orijinal,
  • sağlıklı ve
  • kullanıcılara en doğru

ürünleri ulaştırma hedefiyle yola çıktı.

E-ticarette kalite anlayışını soyut kalıptan çıkarıp, somut kriterlerle buluşturup Bikalite Kalite ve Hizmet Politikası'nı oluşturduk. Sunduğumuz hizmeti, kaliteli ürün ve maksimum müşteri memnuniyeti üzerine inşa ediyoruz.

Platformumuzda akredite kuruluşlar tarafından test edilmeyen ve denetlenmeyen ürünleri bulundurmayıp, sadece yüksek kalite anlayışımıza uygun ürünleri sizlere sunuyoruz.

İnsanların ihtiyaçlarını doğru tespit edip güvenli ürün arayışına cevap vermek üzerine ürünlerimizi doğrudan üreticiden ya da üreticinin yetkilendirdiği satıcılardan temin ediyoruz. Bu sayede platformumuzda sadece orijinal ürünler bulunduruyoruz. Aynı zamanda ürünleri ilk elden temin ettiğimizden en yeni ürünleri de sizlerle buluşturma şansına sahibiz.

Bikalite, sadece kaliteli ve orijinal ürün bulundurmakla kalmayıp, aynı zamanda şeffaf yapısıyla ürün ve ürün gamıyla ilgili toplumu detaylı bir şekilde bilgilendirmeye çalışıyor. Bilinçli tüketicilerin oluşmasına katkı sunmak adına ürünle ilgili içerik ve görsellerimizde detaylara önem verip, blog bölümümüzde uzmanların görüşlerini sunuyoruz.

Bikalite, odak noktasına müşteri ihtiyaçlarını alıp, seçim paradoksuna çözüm olarak her ürün gamından sınırlı sayıda ve de sadece kalite prosedürlerimize uygun ürünler barındırıyor. Bu sayede binlerce ürün, binlerce satıcı ve binlerce soru işaretlerine çözüm sunmayı hedefliyoruz.

Bikalite, içerisinde konsept marketler barındırıyor. Konsept marketleri sayesinde aynı ihtiyaçlara yönelik farklı ürünleri bir arada bulabileceğiniz ortamı oluşturuyor. Bu sayede uygun paket ve kargo çözümleriyle tek seferde ilgili alandaki ihtiyaçlarınızın tamamına kaliteli ve uygun çözümler üretmeyi hedefliyor.

Bikalite, paydaşlarıyla sıkı bir kalite ve güven ilişkisi geliştirerek; üretimde kalitenin artmasına, sürekliliğe, en iyileşmeye süreçlerine ve sürdürülebilirliğe katkı sağlıyor.

Bikalite, toplumda kalitenin öneminin anlaşılması, insanların ürün tercihlerinde kalite unsurunu birincil etken olarak değerlendirmesi, üreticilerin üretimde kalite unsuruna daha fazla önem vermesi ve rakiplerinin de kalite ekseninde hizmet vermesi için çalışmalarını yapar.

Bikalite, orijinal olmayan ürünlerin satışına karşı olup; üreticilerin ürünlerini etkin bir şekilde kullanıcılara ulaştırması için gerekli şartları sağlamayı hedefliyor. Bu sayede kaliteli ürünlerin korsanla mücadelesine destek olmaya çalışıyor.

Bikalite, kalite prosedürlerini sadece ürün ve üretici seçiminde değil; ürünün temininden son kullanıcıya ulaşmasına kadar kaliteli iş süreci planı da yapıyor. Ürünün paketlenmesi, gönderimi ve satış sonrası desteğiyle müşteri memnuniyetini ve kalite anlayışını yüksek tutmaya çalışıyor.

VİZYONUMUZ

Türkiye e-ticaret sektöründe kalite anlayışının öncüsü olmak ve herkesi kaliteyle buluşturabilmek.

MİSYONUMUZ

E-ticaret sektöründe hem kullanıcılarda hem de üreticilerde kalite bilinci oluşturulmasına öncülük etmek.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR