Detro Derm Alkol Bazlı El Dezenfektanı - 500ml
Detro Derm Alkol Bazlı El Dezenfektanı - 500ml
Detro Derm Alkol Bazlı El Dezenfektanı - 500ml
Detro Derm Alkol Bazlı El Dezenfektanı - 500ml
Detro Derm Alkol Bazlı El Dezenfektanı - 500ml
Detro Derm Alkol Bazlı El Dezenfektanı - 500ml

Detro Derm Alkol Bazlı El Dezenfektanı - 500ml

Fiyat : ₺40,00(KDV Dahil)

Koronavirüse, diğer virüs türlerine, tüberküloza, bakteri ve mantarlara karşı %99,99 etkilİ, %70 oranında alkol içeren ve kullanıldıktan 30 saniye içerisinde etki gösteren kaliteli ve orijinal Detro Derm Alkol Bazlı El Dezenfektan / El Antiseptiği - 500ml bikalite'de. 

Hemen Satın Alın!

Günlük dezenfektan kullanımımızın artmış olduğu pandemi koşullarında ofis, ev ve araç içi kullanılabilecek ve bir cep dezenfektanı kadar da çabuk bitmeyecek veya büyük hacimli kutuların aksine kolay taşınabilecek kaliteli el antiseptiği ihtiyacımız olabiliyor. Detro Derm El Dezenfektanı, 500ml'lik ambalajıyla ve sprey dezenfektan formuyla bu ihtiyaca cevap verecek bir ürün. Bikalite olarak uzman ekibimizle; kaliteli, belgeli ve orijinal ürünleri sizin adınıza kontrol ediyor ve üreticiden temin ederek memnuniyetinizi üst düzeyde sağlayacak şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Detrox - Detro Derm El Dezenfektanı Özellikleri

 • Koronavirüse, diğer virüs türlerine, bakteri, mantar, tüberküloz ve mikroorganizmalara karşı %99,99 etkilidir.
 • Yapışkan his oluşturmaz
 • Rahatsız edici koku bırakmaz.
 • Dermatolojik olarak test edilmiş olup, ciltte çatlak, kuruluk ve tahriş yapmaz.
 • 70 derece dezenfektan olarak 30 saniye içinde etkisini gösterir.
 • Sağlık personelinin ve halkın kullanımına uygundur
 • Cerrahi işlemlerde antiseptik uygulamalarda kullanılabilir
 • Pompa seçeneğiyle kolay kullanım ve etkili koruma sağlar.
 • CE belgelidir.
 • Sağlık Bakanlığı Biyosidal Ürün Ruhsatı'na sahiptir.
 • Biyosidal Ürünler Yönetmeliği’ne uygundur.
 • Uzman laboratuvarlarda mikroorganizmalara karşı test edilmiştir.
 • Detro Heatcare, TÜRKAK, IAF, IAS ve NATACCS kuruluşlarınca akredite kuruluşlar tarafından ISO 13485, ISO 9001 ve GMP-ISO 22716 Standartları çerçevesinde belgelendirilmiştir.

*Etkili olunan mikroorganizma türleri test raporlarında detaylı ele alınmıştır. Lütfen inceleyiniz.

** Poliovirus, Adenovirus ve Norovirusvirus virüs türlerine karşı etki gösteren dezenfektan ve antiseptiklerin Koronavirüs ve SARS virüs türüne karşı da etki gösterdiği EPA (Çevre Koruma Ajansı-ABD)'nin değerlendirmelerinde mevcuttur.

Detro Derm El Antiseptiği Nedir ve Ne İşe Yarar?

Elimizi ve cildimizi dezenfekte ederek, yüzeyde bulunan bakterileri, mantarları ve virüsleri yok etmeye veya etkisini kırmaya yarar. İçeriğindeki %70 alkol (izopropil alkol) oranıyla mikroplara etki eder ve hijyen sağlar.

Ürün cerrahi amaçlarla el antiseptiği olarak da kullanılabilir. Biyosidal ürün ruhsatına sahip olup, canlı mikroorganizmalar üzerinde etkilidir.

Günlük hayatta halkın kullanımına uygundur. Hastane, ameliyathane ve yoğun bakım gibi alanlarda cerrahi dezenfeksiyon işlemlerine de uygundur.

Nemlendirici içeriğiyle (%1 gliserol) kullanımda cilt üzerinde oluşabilecek kuruluk, çatlama ve tahrişlerin önüne geçer. Cilt tarafından tolere edilir. Cilt pH’ına uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Kullanımda keskin koku ve yapışkanlık hissi oluşmaz.

Detro Derm Alkol Bazlı El Dezenfektanı Kullanım Alanları

Genel ve cerrahi amaçlarla el ve cilt dezenfeksiyonunda kullanılır.

Hastane, diş poliklinikleri, yoğun bakım üniteleri ve ameliyathanelerde kullanılabilir.

Ev, işyeri, fabrika, ofis, okul, dini mekanlar, toplu taşıma araçları, ortak ve kamusal alanlar gibi mekanlarda kullanımı uygundur.

Detro Derm El ve Cilt Dezenfektanı Ne Kadar Süre Etkilidir?

Genel kullanımda 30 saniyede etkisini gösterir. Cerrahi kullanımlarda etkili olduğu mikroorganizma türlerine göre etki süresi uzar. Ürün kılavuzunda bu süreler belirtilmektedir. Cerrahi antisepti için en az 5 dakika boyunca kullanınız.

Ürünü 2 yıllık raf ömrü süresince ve ambalaj açıldıktan sonra 6 ay içerisinde kullanınız.

Detro Derm El ve Cilt Antiseptiği Nasıl Kullanılır ?

El dezenfeksiyonunda en az 3 ml miktarındaki ürünü elin tüm noktalarına sirayet edecek şekilde ovalayarak en az 30 saniye boyunca ıslaklığını kaybetmeden uygulayınız. Cilt üzerinde göz, ağız gibi hassas noktalar hariç aynı şekilde kullanınız. Cerrahi dezenfeksiyon işlemlerinde bileklerden başlayarak en az 5 ml miktarındaki ürünü 5 dakika boyunca uygulayınız.

Kullanım ardından durulamaya ihtiyaç duymaz.

Kendi sağlığınızı ve sevdiklerinizin sağlığını korumak için Dezenfektan kategorimizdeki ürün çeşitlerimize göz atın!

Detro Derm El Dezenfektanı - 500ml Etiket Bilgileri

Ürünün etiket bilgilerine Detro Derm Alkol Bazlı El Dezenfektanı - 100 ML Etiket Bilgileri linkinden ulaşabilirsiniz. Bu kategorideki tüm Detro Derm El Dezenfektanı ürünlerinin etiket bilgileri aynıdır. Yalnızca ürünün hacmi ve ambalajı değişmektedir.

Detro Derm El Dezenfektanı - 500mL Kalite Belgeleri

Ürünün kalite belgelerine Detro Derm Alkol Bazlı El Dezenfektanı - 100 ML Kalite Belgeleri linkinden ulaşabilirsiniz. Bu kategorideki tüm Detro Derm El Dezenfektanı ürünlerinin kalite belgeleri aynıdır. Yalnızca ürünün hacmi ve ambalajı değişmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR