Detro Derm Alkol Bazlı El Dezenfektanı - 1L
Detro Derm Alkol Bazlı El Dezenfektanı - 1L
Detro Derm Alkol Bazlı El Dezenfektanı - 1L
Detro Derm Alkol Bazlı El Dezenfektanı - 1L
Detro Derm Alkol Bazlı El Dezenfektanı - 1L

Detro Derm Alkol Bazlı El Dezenfektanı - 1L

Fiyat : ₺60,00(KDV Dahil)

Koronavirüse, diğer virüs türlerine, tüberküloza, bakteri ve mantarlara karşı %99,99 etkilİ, %70 oranında alkol içeren ve kullanıldıktan 30 saniye içerisinde etki gösteren kaliteli ve orijinal Detro Derm Alkol Bazlı El Dezenfektanı - 1L. / El Antiseptiği ile yüksek koruma sağlayın.

Hemen Satın Alın!

Detro Derm El Dezenfektanı, korona virüs ve diğer mikro organizmalara karşı yüksek etki gücü sayesinde pandemi sürecindek el ve cilt ijyeni ihtiyacınıza cevap verecek nitelikte ürünlerden biridir. Sprey dezenfektan formuya, ofis ve ev içi defenfektan kullanımınızı kolaylaştırır. 1 litrelik ambalajıyla orijinal Detro El Antiseptiği bikalite.com'da. Bikalite olarak uzman ekibimizle; kaliteli, belgeli ve orijinal ürünleri sizin adınıza kontrol ediyor ve üreticiden temin ederek memnuniyetinizi üst düzeyde sağlayacak şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Detrox - Detro Derm El Antiseptiği Özellikleri

 • Koronavirüse, diğer virüs türlerine,tüberküloza bakteri ve mantarlara karşı %99,99 etkilidir.
 • %70 Oranında alkol içerir ve kullanıldıktan 30 saniye içerisinde etki gösterir.
 • Dermatolojik olarak test edilmiştir. Ciltte çatlak, kuruluk ve tahriş yaratmaz. Yapışkan his oluşturmaz ve rahatsız edici koku vermez.
 • Sağlık personellerinin ve halkın genel kullanımına uygundur.
 • Cerrahi işlemlerde antiseptik uygulamalarda kullanılabilir.
 • Pompa dezenfektan formuyla kullanım kolaylığı sağlar.
 • CE belgelidir.
 • Biyosidal Ürün Ruhsatı'na sahiptir. ve Biyosidal Ürünler Yönetmeliği’ne uygundur.
 • Mikroorganizmalara karşı test edilmiştir.
 • Detro Healthcare; ISO 13485, ISO 9001 ve GMP-ISO 22716 Standartlarına göre belgelendirilmiştir.

Detro Derm El Dezenfektanı Nedir ve Ne İşe Yarar?

%70 alkol oranı sayesinde el ve cilt üzerinde kullanımda mikropların etkisiz hale getirilmesinde kullanılır. El ve cilt antiseptisi sağlamak amacıyla kullanılır. Bakteri, mantar ve virüs türleri üzerinde etkilidir. Bu etki test raporlarında kanıtlanmıştır.

Sağlık profesyonelleri el antisaptiği olarak kullanabilir. Cerrahi işlemler öncesi kullanıma uygundur.

İnsanların el hijyeni sağlamak ve mikropları etkisiz hale getirmesi amacına uygundur. Gündelik kullanıma uygundur.

İçeriğindeki nemlendiriciyle (%1 gliserol) cilt üzerinde dezenfektan kullanımı sonucu oluşabilecek kuruma, çatlama ve tahrişleri önler. Dermatolojik testleri başarıyla geçmiştir. Ürün cilt pH’ına uygun ve cilt üzerinde birikim yapmayan yapıdadır. Ürün kimyasal analiz ve stabilite testlerine tabi tutulmuştur.

Ağır koku içermediğinden rahatsızlık oluşturmaz. Yapışkan bir formda olmadığından kullanımda konfor sağlar.

Detro Derm Alkol Bazlı El Antiseptiği Kullanım Alanları

Halkın günlük hayatta kullanımına uygundur. Cerrahi uygulamalarda kullanılabilir.
Ameliyathane, yoğun bakım birimleri, sağlık poliklinikleri, diş poliklinikleri ve hastane gibi alanlarda kullanılabilir.

Ev, ofis, işyeri, toplu taşıma araçları, ortak kullanım alanları ve kamusal alanlar gibi yerlerde kullanılabilir.

Detro Derm El ve Cilt Dezenfektanı Ne Kadar Süre Etkilidir ?

Günlük kullanımda mikropları etkisiz hale getirmek amacıyla en az 30 saniye kullanımı uygundur. Ürün etiketinde etkili olduğu mikroorganizma türleri ve etki süreleri bulunmaktadır. Buna nazaran kullanım amacına göre kullanım süresi uzayabilmektedir.

Cerrahi uygulamalarda bu türlere göre kullanım süresi 5 dakikaya kadar varmaktadır.

Ürün 2 yıl raf ömrüne sahip olmakla beraber, ambalajı açıldıktan sonra 6 ay içerisinde tüketilmelidir.

Detro Derm El ve Cilt Antiseptiği Nasıl Kullanılır ?

Günlük kullanımda el hijyeni için en az 3 ml miktarınca elin tüm detayları ıslanana kadar ovarak kullanılır. En az 30 saniye boyunca uygulanır ve bu süre boyunca uygulama alanlarında ıslaklık devam etmelidir.

Göz ve çevresi, ağız ve çevresi gibi hassas cilt bölgelerinde uygulamayınız.

Cerrahi işlemlerde ise elde bilekten başlanarak uygulanmalıdır. En az 5 ml miktarındaki ürünü 5 dakika boyunca uygulayınız.

Ürünü kullandıktan sonra durulama yapmayınız.

Kendi sağlığınızı ve sevdiklerinizin sağlığını korumak için Dezenfektankategorimizdeki ürün çeşitlerimize göz atın!

Detro Derm Alkol Bazlı El Dezenfektanı - 1L Etiket Bilgileri

Ürünün etiket bilgilerine Detro Derm Alkol Bazlı El Dezenfektanı - 100 ML Etiket Bilgileri linkinden ulaşabilirsiniz. Bu kategorideki tüm Detro Derm El Dezenfektanı ürünlerinin etiket bilgileri aynıdır. Yalnızca ürünün hacmi ve ambalajı değişmektedir.

Detro Derm Alkol Bazlı El Dezenfektanı - 1L Kalite Belgeleri

Detro, biyosidal ürün üretimi için gerekli yasal ve teknik şartları karşılamaktadır:

 • TÜRKAK, IAF ve IAS tarafından akredite edilen bağımsız denetleme kuruluşu tarafından ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgelenmiştir.
 • TÜRKAK tarafından akredite edilen bağımsız denetleme kuruluşunca ISO 13485 Medikal Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi belgelenmiştir.
 • NATACCS tarafından akredite edilen bağımsız denetleme kuruluşu tarafından GMP-ISO 22716 İyi Üretim Uygulamaları sistemine sahip olduğu belgelenmiştir.
 • Test Raporu:
 • Ürün virüsler, bakteriler ve mantarlar üzerinde test edilmiştir. Ürün;
 • Dermatolojik olarak,
 • EN 14476+A1 (Kimyasal dezenfektanlar ve antiseptikler - Tıpta kullanılan kimyasal dezenfektanlar ve antiseptikler için virüs öldürme nicel süspansiyon deneyi - Deney
 • EN 1500 (Kimyasal dezenfektanlar ve antiseptikler - Hijyenik el ovalama maddesi - Deney yöntemi ve gerekler (Faz 2, adım 2)),
 • EN 13727 (Kimyasal dezenfektanlar ve antiseptikler - nicel süspansiyon deneyi - Tıbbi alanda bakteri öldürme etkinliğinin değerlendirilmesi için - Deney yöntemi ve gerekler (Faz 2, adım 1)),
 • TS EN 1276:2019 (Kimyasal dezenfektanlar ve antiseptikler- Gıda sanayi, ev ve kuruluşlarda kullanılan kimyasal dezenfektanlar ve antiseptiklerin bakterisidal aktivitelerinin değerlendirilmesi için nicel süspansiyon deneyi- Deney yöntemi ve özellikler (Faz 2, adım 1)),
 • TS EN 14348 (Kimyasal dezenfektanlar ve antiseptikler - Cihaz dezenfektanları dahil tıp alanında kullanılan kimyasal dezenfektanların miko bakteri öldürme etkinliğinin değerlendirilmesi için nicel süspansiyon deneyi - Deney yöntemleri ve gerekler (Faz 2, adım 1))
 • TS EN 13624:2019 (Kimyasal dezenfektanlar ve antiseptikler - Tıp alanında kullanılan cihazlarda kullanılan kimyasal dezenfektanların mantar öldürme etkinliğinin değerlendirilmesi için nicel süspansiyon deneyi - Deney yöntemi ve gerekler (Faz 2, adım 1)),

standartlarına göre test edilmiştir. Testleri başarıyla geçmiştir.

Ürün Ruhsatı:

Biyosidal Yönetmeliğine uygun olarak üretilen ürün, Sağlık Bakanlığı tarafından 2012/245 numarasıyla ruhsatlandırılmıştır.

CE Belgesi ve Avrupa Uygunluğu:

Detrox Detro Derm Cilt ve El Antiseptiği, Avrupa uygunluk koşullarını sağlayarak, CE belgesini (European Conformity) deklare etmiştir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR