Nimo Çocuk Maskesi - 3 Katlı Mikroflament Kumaşlı ve 10'lu Paket
Nimo Çocuk Maskesi - 3 Katlı Mikroflament Kumaşlı ve 10'lu Paket
Nimo Çocuk Maskesi - 3 Katlı Mikroflament Kumaşlı ve 10'lu Paket
Nimo Çocuk Maskesi - 3 Katlı Mikroflament Kumaşlı ve 10'lu Paket
Nimo Çocuk Maskesi - 3 Katlı Mikroflament Kumaşlı ve 10'lu Paket
Nimo Çocuk Maskesi - 3 Katlı Mikroflament Kumaşlı ve 10'lu Paket

Nimo Çocuk Maskesi - 3 Katlı Mikroflament Kumaşlı ve 10'lu Paket

Fiyat : ₺13,99(KDV Dahil)

%96 koruma sağlayan, 3 katlı,  Pamuk kulak lastikli, boya ve kanserojen madde test raporlu, kaliteli ve orijinal Nimo Cerrahi Çocuk Maskesi farklı desenleriyle bikalite.com'da.

4-10 yaş grubu çocukların kullanımına uygundur.

 

ASG Cerrahi Maske Ölçüsü Kulak İpleri Kapalı: En: 8.2cm - Boy: 15cm

ASG Cerrahi Maske Ölçüsü Kulak İpleri Açık: En: 8.2cm - Boy: 26.5cm

Çocuklarınızın sağlığı için Hemen Satın Alın!

Çocuklarınız için doğru maske seçimi yapmak pandemi sürecinde çok önemli. Ailenizin Korona Virüs'ten korunması, aile fertlerinin tamamının doğru şekilde korunmasına bağlı. Çocukların çok hareketli olduğu, okulda, parkta veya açık ortamlarda virüse çok açık olduğu da düşünüğünde yüksek koruyuculukta bir cerrahi çocuk maskesi kullanmanın zorunluluğu daha da ortaya çıkıyor. Bikalite olarak uzman ekibimizle; kaliteli, belgeli ve orijinal ürünleri sizin adınıza kontrol ediyor ve üreticiden temin ederek size ulaştırıyoruz.

Nimo Cerrahi Çocuk Maskesi Özellikleri

 • 3 katlı
 • Tek kullanımlık
 • 10’lu paketli
 • Pamuk kulak lastikli
 • Burun telli
 • %96’a kadar bakteri filtrasyonu
 • Full ultrasonik
 • Tip IIR (damlacık dayanımlı) belgeli
 • Non-woven kumaşlı
 • Boya ve kanserojen madde test raporlu
 • CE belgeli
 • Sağlık Bakanlığı Ürün Takip Sistemi'ne (ÜTS) kayıtlı
 • 93/42/AT Tıbbi Cihaz Yönetmeliği’ne uygun
 • TÜRKAK’tan akredite laboratuvarlardan EN 14683 Standardı'na göre belgeli
 • TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi'ne sahip
 • Hünkar Medikal TÜRKAK üyesi kuruluşlar tarafından ISO 13485 ve ISO 9001 Standartlarına göre denetlenmiştir.
 • 4-13 yaş grubu çocukların kullanımına uygundur.

Nimo Çocuk Maskesi lateks ve fiberglass maddelerini içermemektedir. Hava geçirgen yapıdadır ve rahat nefes almayı sağlar. Maskenin iç katmanı antibakteriyel yapıdadır. Nimo, çocuk sağlığı gözetilerek üretilmiştir. Zararlı boya ve benzeri maddeler içermemektedir. Ürün ayrıca çocukların hassas cildini tahriş etmeyen hammadde ve tekniklerle üretilmiştir.

Nimo Desenli Çocuk Maskesi çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır ve üründe farklı eğlenceli desenler mevcuttur. Desen üretiminde kullanılan teknik ve hammaddeler EN ISO 14362-1:2017 Azo Boyar Maddeler Standardı'na göre TÜRKAK (Türk Akreditasyon Kurumu) tarafından akredite edilmiş laboratuvarlarda test edilmiş ve uygun bulunmuştur. Boya kullanımında da çocuk sağlığı gözetilerek üretim yapılmıştır.

Nimo, yüksek basınç ve ses tekniğiyle full ultrasonik maske olarak -başka bir ifadeyle üretimin ilk aşamasından paketleme aşamasına kadar el değmeden hijyenik bir şekilde- imal edilmiştir. Bu üretim tekniği ürün aynı zamanda kullanım kolaylığı da sağlamaktadır.

Maskedeki pamuksu kulak lastikleriyle kullanım rahatlığı ve çocukların hassas kulaklarını acıtmamaması hedeflenmiştir. Nimo çocuk maskesi, çocuk yüz ölçülerine göre tasarlanmıştır. Yüze tam oturan yapısıyla kullanımda oluşabilecek sorunlar engellenmeye çalışılmış, sıkma ve sarkma sorunlarının önüne geçilmiştir.

Burun telli maske olarak geliştirilen üründe, kumaşın yüzü kavraması ve daha fazla koruma sağlaması amaçlanmıştır. Burun teli burnun şeklini almaktadır ve böylelikle kullanım süresince maske ideal kullanım biçimini korumakta, dışarıdan hava girişlerini en aza indirmekte ve virüsten korumayı üst seviyede tutabilmektedir.

Nimo çocuk maskesi hijyenik koşullarda üretilmekte ve 10’lu paket olarak ambalajlanmaktadır. Maskeler, sizlere dış etmenlerden ve havada bulunabilecek mikroorganizmalardan korunarak ulaştırılmaktadır.

Ürünler, tüm çocuklarımız tarafından güvenle kullanılabilir.

Nimo Çocuk Maskesi Nedir ve Ne işe Yarar?

Pandemiden korunma ve ortamda bulunan partiküllere karşı filtrasyon amacıyla üretilmiştir. Filteleme özelliği sayesinde ortamda bulunan bakteri, virüs, mantar, toz tanecikleri ve polenlere karşı koruma sağlar. Çocuklar için kullanımı uygun olup, halk sağlığı gözetilerek pandeminin yayılmasına karşı ve kişilerin korunması hedeflenerek tasarlanmıştır. Farklı renk ve desen çeşitleri ile, kız çocuk maskesi ve erkek çocuk maskesi modelleriyle, pandeminin yarattığı zorlayıcı ortamdan bir nebze de olsa çocuklarımızı uzaklaştırmak, çocuklar için maske kullanımını eğlenceli hale getirmek hedeflenmiştir.

Ne Kadar Süre Etkilidir?

Ürün, üretim tarihi sonrasında 5 yıl kullanılabilir. Yapısı zarar gördüğünde, yırtıldığında, hijyenini yitirdiğinde, ıslandığında ve nemlendiğinde yenisiyle değiştirilmelidir. Uzman görüşleri çerçevesinde kullanım süresi 3-4 saat olarak önerilmektedir. Çocuklarımıza maskelerin kullanım alışkanlığının kazandırılması kadar, düzenli değiştirilmesi alışkanlığının kazandırılması ve maske kullanım sürelerinin öğretilmesi de uzmanlar tarafından önerilmektedir.

Nimo Cerrahi Çocuk Maskesi Ne Kadar Koruyucu?

Nimo Cerrahi Çocuk Maskesi 3 katlı ve filtreli yapıdadır. Her üç katmanda da non-woven (dokusuz) kumaş kullanılmıştır.

Nimo Maske mikrofilament kumaş filtreleme sistemi sayesinde üst düzey koruma sağlamaktadır. Kullanılan kumaş yoğunluğu ve kalitesiyle bakterilere karşı %96’a kadar filtreleme sağlar.

Tıbbi maske standardına göre test sonuçlarında Nimo Cerrahi Çocuk Maskesi pandemi koşulları için uygun olan Tip I koşullarını başarıyla sağlamıştır. Yüksek mikrofilament maske kumaşı yoğunluğu ve en dış katmanın sıvı itici yapıda olması sayesinde kan, damlacık ve aeresollere karşı da koruma sağlar. Bununla beraber mikrobiyal temizlik ve diğer tüm koşulları sağlamaktadır.

Kendi sağlığınızı ve sevdiklerinizin sağlığını korumak için Cerrahi Maske kategorimizdeki ürün çeşitlerimize göz atın!

Nimo Çocuk Maskesi Etiket Bilgileri

Maske İçeriği

3 Katlı Filtreli Desenli Çocuk Maskesi

 • Nonwoven kumaştan üretilmiştir.
 • Hava geçirgen yapısı kolay nefes imkanı sağlar.
 • Latex ve alerjik malzeme içermez.

Nimo Çocuk Maskesi Nasıl Kullanılır ?

Kullanma Talimatı

 • Paketi dikkatlice açınız
 • Maskeyi lastiklerinden tutarak kulaklarınızın arkasına geçirin
 • İşaret ve baş parmağınız ile burun teline bastırarak burnunuza göre ayarlayın
 • Kullanım sonrası maskeye temas etmeden lastiklerinden tutarak çıkarınız.

Nimo Çocuk Maskesi Belgeleri

 • CE
 • ISO 9001
 • ISO 13485:2016

(Nimo Çocuk Maskesi ve üretici firma Hünkar Medikal'e ait kalite belgelerinin tamamına ilişkin bilgi almak için "Kalite Belgeleri" sekmesine tıklayınız.)

Nimo Çocuk Maskesi Kalite Belgeleri, ÜTS Kaydı ve Test Raporu

Tıbbi ürünler alanında onlarca yıllık deneyime sahip Hünkar Medikal'in üretim tesisi, medikal ürün üretimi için gerekli koşulları sağlamaktadır. Hünkar Medikal, medikal ürün üretimindeki tecrübesi ve pandemi öncesi de olan cerrahi maske üretimiyle en iyi maske ve en kaliteli maske tasarımını hedeflemektedir. Firma, yıllardır Sağlık Bakanlığı denetiminde üretimine devam etmektedir.

Sağlık Bakanlığı Ürün Takip Sistemi Kaydı

Hünkar Medikal, Sağlık Bakanlığı tarafından düzenli olarak denetlenmektedir. Medikal Ürünler, Sağlık Bakanlığı Ürün Takip Sistemi’ne (ÜTS) kayıtlıdır ve tüm ürünler istenildiği takdirde ÜTS'den kolaylıkla sorgulanabilir. Firma, tıbbi ürün üretim için gerekli koşulları sağlamaktadır.

TS EN 14683+AC:2019 Tıbbi Yüz Maskeleri – Gereklilikler ve Deney Yöntemleri Test Standardı

Nimo Cerrahi Çocuk Maskeleri TÜRKAK (Türk Akreditasyon Kurumu) tarafından akredite edilmiş laboratuvarlarda test edilmiş olup ve maskelerin tıbbi yüz maskeleri standardı olan TS EN 14683:2019 + AC standardının koşullarını sağladığı saptanmıştır.

EN ISO 14362-1:2017 Azo Boyar Maddeler Test Standardı

Maskeler, EN ISO 14362-1:2017 standardına göre TÜRKAK tarafından akredite edilmiş laboratuvarlarda test edilmiş.

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi

Hünkar Medikal, TÜRKAK üyesi kuruluş tarafından ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi standardının koşullarını sağladığını belgelendirmiştir.

ISO 13485:2016 Medikal Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi

Hünkar Medikal TÜRKAK üyesi kuruluş tarafından ISO 13485:2016 Medikal Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi standartlarına göre denetlenip belgelendirilmiştir.

CE Belgesi ve Avrupa Uygunluğu

Nimo Cerrahi Çocuk Maskesi, Avrupa şartlarına uygun olup CE belgesine (European Conformity) sahiptir. Ürün ve firma Tıbbi Cihaz Yönetmeliği’nin tüm şartlarını yerine getirmektedir. Bu uygunluk bağımsız kuruluş ve kendisi tarafından beyan edilmiştir.

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi

Hünkar Medikal, gerekli koşulları sağlayıp, TSE (Türk Standartlar Enstitüsü) tarafından Hizmet Yeterlilik belgesine sahiptir.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.